Departamento Gregorio Hotel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Gratis parkeren | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Departamento Gregorio Hotel Volcan verstrekt snelle toegang tot Iglesia de Volcan, gelegen binnen 5 minuten wandelen vandaan. Er is ook privéparkeren.
Het hotel is gesitueerd op afstand van 2 km van Rn9-Km1729 en op afstand van 4 km van Rn9-Km1727. San Lorenzo is gelegen 36 km van dit pension. De bushalte Volcan ligt binnen een paar straten van deze accommodatie.
Bestaande uit een eetgedeelte, zijn de kamers van Departamento Gregorio Volcan uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders. De badkamer is voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. De badkamers bieden een bidet, een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken. Geniet van uitzicht op de tuin tijdens een verblijf in dit hotel in Volcan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Rn9-Km17274,7 km
- Rn9-Km17292,7 km
- Iglesia de Volcan250 m
- Rn9-Km17283,8 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Gobernador Horacio Guzmán73 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Departamento Gregorio Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Departamento Gregorio Hotel te komen. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Departamento Gregorio Hotel?
Ja, Departamento Gregorio Hotel biedt privéparkeren gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in comfortabele Departamento Gregorio Hotel?
Klanten van comfortabele Departamento Gregorio Hotel moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Departamento Gregorio Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Departamento Gregorio Hotel is $65. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Volcan?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Volcan:- Visa
- Mastercard